45% попуст на лекарски уверенија во Лукс Медикус

- 45%
преостанато време: 20 дена, 9:01:47
Добивате:
45% попуст на лекарски уверенија во Лукс Медикус
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 31.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Лукс Медикус

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Козле 88/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.pngЛогирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи