52% попуст на детално хемиско чистење на автомобил

-52%
преостанато време: 6 дена, 13:07:37
Добивате:

Хемиско чистење на автомобил  -  Редовна цена 3000 ден.    ЦЕНА СО КУПОН  1440 ден.

Хемиско чистење на џип  -  Редовна цена 3500 ден.               ЦЕНА СО КУПОН  1680 ден.

Хемиско чистење на комбе  -  Редовна цена 4000 ден.           ЦЕНА СО КУПОН  1900 ден.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
  • Количините се ограичени
  • Купонот може да се искористи од 04.06.2023
Споделете:
За компанија:
Мапа

Др. Кар Ваш


 • Адреса: Волче Наумчевски 41
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7844 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи