50% попуст за едно испитување на крвта со темен микроскоп - дијагноза преку жива крв

- 50%
преостанато време: 17 дена, 13:58:45
Добивате:

Со овој бесплатен купон добивате попуст од 50% за едно испитување на крвта со темен микроскоп - дијагноза преку жива крв. Намалена цена од 4000 денари на 2000 денари.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 31.12.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Парацелзус


  • Адреса: Кленоец 87
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9153 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи