50% попуст на скрининг за дијабет

-50%
преостанато време: 5 дена, 6:52:31
Добивате:
 1. Тестирање на три лабароториски параметри гликемија на гладно
 2. три месечен просек на шеќер
 3. инсулинемија
 4. и доплер на каротоиди

Цел овој скрининг за 1.500 денари

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 10.07.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Атик Кор

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Никола Тримпаре 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1529672395_25.png?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи