50% попуст на панорамска снимка

-50%
преостанато време: 178 дена, 18:42:47
Добивате:

50% попуст на панорамска снимка

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 13.09.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Пикассо дентал и медикал


  • Адреса: бул.Јане Сандански 107-2/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи