5% попуст на огради за скали и тераси од нерѓосувачки челик

- 5%
преостанато време: 342 дена, 16:11:57
Добивате:

5% попуст за слаки и тераси од нерѓосувачки челик

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Данкат

Работиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: с.Мислешево
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи