5% попуст на врати, прозорци и масивна столарија во Нипром Струмица

- 5%
преостанато време: 39 дена, 16:18:07
Добивате:

5% попуст на врати, прозорци и масивна столарија во Нипром Струмица

Услови:
 • Попустот не важи кога има тековни акции и попусти
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Нипром

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

 • Адреса: Индустриска зона б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7968 км

 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00
  Саб од 10:00 до 17:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи