5% попуст на тенди на краци во Сенка Монт

- 5%
remaining time: 98 days, 18:35:42
You get:

5% попуст на тенди на краци. Цената се пресметува според големината на тендата и други спецификации.

Conditions:
  • Попустот не важи за производите кои се на акција
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 28.04.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Senka Mont


  • Address : ul.1 br.500, nas.Goce Delcev
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7859 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Log In to Golden Pages

Logged in users use services like discount coupons, contact businesses, list favorite places, comments, ratings ...

Username:Password:


New user? | Forgot password? | Cancel