5% попуст на сите високо квалитетни сигурносни внатрешни врати

-5%
преостанато време: 82 дена, 18:45:58
Добивате:

5% попуст на сите високо квалитетни сигурносни внатрешни врати во Arriokton porta

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 17.05.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Арриктон порта

ПаркингДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.Кочо Рацин 42
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи