5% попуст на сите машини за чистење од брендовите Columbus и Kranzle

- 5%
преостанато време: 66 дена, 20:07:28
Добивате:

5% попуст на сите професионални машини за чистење од брендовите Columbus и Kranzle

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Васлин


  • Адреса: с.Босилово 145
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7974 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи