10% попуст на ПВЦ врати и прозорци

-10%
преостанато време: 10 дена, 12:25:33
Добивате:
10% попуст на ПВЦ врати и прозорци
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2021
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Опен Стил

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

 • Адреса: Седек Костоски б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7402 км

 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.pngЛогирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи