5% попуст на производи од сопствено производство: Поликолор; Глет маса; Фасаден поликолор;...

- 5%
remaining time: 103 days, 5:31:25
You get:

5% попуст на производи од сопствено производство: Поликолор; Глет маса; Фасаден поликолор; Лепаци; Врски; Подлоги и друго. Размислувај во боја!

Conditions:
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Vivant

6 days a week


  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:30

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи