5% попуст на производи од сопствено производство: Поликолор; Глет маса; Фасаден поликолор;...

- 5%
преостанато време: 65 дена, 18:35:30
Добивате:

5% попуст на производи од сопствено производство: Поликолор; Глет маса; Фасаден поликолор; Лепаци; Врски; Подлоги и друго. Размислувај во боја!

Услови:
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Вивант

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Шидска 24-2/12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7845 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:30

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи