5% попуст на пакет: купено стакло, кантполирање (брусење) и калење

- 5%
remaining time: 345 days, 12:54:16
You get:

5% попуст на пакет: купено стакло, кантполирање (брусење) и калење.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Isi Glass

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : ul.1550 br.11 Industriska Zona Vizbegovo
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7847 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00
    Sat from 09:00 to 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи