5% попуст на пакет: купено стакло, кантполирање (брусење) и калење

- 5%
преостанато време: 345 дена, 13:07:57
Добивате:

5% попуст на пакет: купено стакло, кантполирање (брусење) и калење.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Иси Глас

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1550 бр.11 Индустриска Зона Визбегово
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи