5% попуст на лагери, семеринзи и останати производи на Лагермакс

- 5%
преостанато време: 221 дена, 14:56:03
Добивате:

5% попуст на сите производи. Производите кои ги нудиме вклучуваат: • Лагери • Семеринзи • Куќита • Масти • Професионални алати за монтажа. www.lagermax.mk

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Лагермакс

ПаркингПлаќање со кредитни картичкиДостава

 • Адреса: М.Т.Гологанов 147 лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км


  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи