5% попуст на клима уред YORK, цена со попуст 32.775 ден.

- 5%
преостанато време: 8 дена, 5:30:01
Добивате:

5% попуст на КЛИМА УРЕД YORK York YHKE12XE-MJ-RX. Нејекономично ГРЕЕЊЕ на пазарот. Енергетски ефикасни со ниска електрична потрошувачка. Редовна цена 34.500 ден. а цена со попуст 32.775 ден. Цена без монтажа.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.11.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Хидро сет

Јавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Даме Груев блок 2 лок.4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9157 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи