5% Попуст на клима уред Sensira Високоѕидна единица FTXF-A/RXF-A.

5%
преостанато време: 17:35:09
Добивате:
5% Попуст на клима уред Sensira Високоѕидна единица FTXF-A/RXF-A.

Прочистувач на воздух Daikin, модел MCK 75JVM. • Еден уред со две функции: овлажување и прочистување на воздухот. Ефикасен одстранувач на алергените (на пример полен, грињи, прашина и сл.) бактерии и вируси. Уредот има и силен деодорирачки ефект; ефикасен одстранувањ на дим од цигари, а останатите мириси ги разградува. Брзо ги собира честичките присутни во воздухот и ги разградува. Неговата речиси нечујна работа го чини идеален за работа во ноќна тишина. • 6 слоен систем на филтри • 7 хармоника филтри (еден за непосредна употреба и 6 резервни) • Соодветно за простории до 46 m² • Ултра тивка работа: 17 dB(A) • Едноставно одржување, лесно чистење.

Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 30.06.2022  Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Милмарк инженеринг

Климатизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 64-а лок.10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1595598893_39.png?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи