5% попуст на целиот асортиман

-5%
remaining time: 345 days, 13:05:03
You get:

5% попуст на целиот асортиман

Conditions:
 • Попустот не важи кога има тековни акции и попусти
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Niprom

Parking6 days a weekDelivery

 • Address : Industriska zona b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7968 км

 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 19:00
  Sat from 10:00 to 17:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи