5% попуст на целиот асортиман

-5%
преостанато време: 137 дена, 14:47:48
Добивате:
5% попуст на целиот асортиман
Услови:
    Попустот не важи кога има тековни акции и попусти Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Нипром

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Индустриска зона б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7541 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 17:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи