5% попуст на цел асортиман, греење и климатизација

- 5%
koha e mbetur: 189 ditët, 19:23:19
Fitoni:
5% попуст на цел асортиман, греење, ладење и сончева енергија. Котли; радијатори; регистри; цевки и црева; експанзии; изолација; спојна арматура; циркулациони пумпи; димоводни цевки; сончеви системи; гориво.
Kushtet:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Shpërndani:
Për kompaninë:
Mapa

Joki

ParkingAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Rr.36 nr.2-a Ilinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7861 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj