5% Daikin Emura FTXJ-MW/S / RXJ-M

5%
koha e mbetur: 2 ditët, 3:23:02
Fitoni:
5% Daikin Emura FTXJ-MW/S / RXJ-M

Ефикасноста и луксузот одат рака под рака во оваа наградувано
богатство.
Можете едноставно да се вљубите во неа.
Daikin
Emura
FTXJ-MW/S / RXJ-M
› Дизајнирано за да се исполни чувство на европски стил
› Филтерот за прочистување на воздухот ги отстранува 97% од алергените, само да
дишете почист воздух.
› 3D протокот на воздух обезбедува чистиот воздух да достигне до најоддалечените
алги на вашата соба.
› Интелигентното мулти-зонско око го насочува протокот на воздух далеку од луѓето
за да се избегне директна настинка
› Wi-Fi уредот ви дава целосна контрола над вашата единица од било каде, во секое
време лесно преку смартфон или таблет.

Kushtet:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 30.06.2022  Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Shpërndani:
Për kompaninë:
Mapa

Milmark Inxhenering

Air-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 64-a lok.10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1595598893_39.png?t=true&w=300&h=300Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj