4% попуст на алуминиумски радијатори

- 4%
преостанато време: 345 дена, 12:22:02
Добивате:

4% попуст на алуминиумски радијатори КЛАСИК од Алгрета-РЕСЕН.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Клима комерц

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов 72
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 13:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи