35% Попуст на зимски гуми Fulda, Sava или Dębica (Vulco Прилеп)

-35%
преостанато време: 6 дена, 7:39:49
Добивате:
35% Попуст на зимски гуми Fulda, Sava или Dębica (Vulco Прилеп)
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 31.01.2020  
  • Купонот може да се користи само во Vulco Прилеп за сите зимски гуми Fulda, Sava и Dębica.
  • Купонот не може да се комбинира со други промоции.
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Вулко Прилеп

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

 • Адреса: Александар Македонски 428
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7903 км

 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи