33% попуст за тримесечна членарина (редовно членство со тренинзи два пати неделно)

33%
преостанато време: 20 дена, 3:37:58
Добивате:
33% попуст за тримесечна членарина (редовно членство со тренинзи два пати неделно)
Услови:
  • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот
  • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата
  • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса.
  • Купонот може да се искористи до 15.10.2023 
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Аикидо клуб Хенбо

Паркинг

 • Адреса: Апостол Гусларот 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 20:30 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568615842_87.png?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи