30% попуст за деца од 2 и 3 години (195 евра месечно) во Француската Градинка

- 30%
преостанато време: 42 дена, 22:14:39
Добивате:

30% попуст за деца од 2 и 3 години (195 евра месечно) во Француската Градинка по повод акредитацијатa на училиштето oд француското Министерство за образование. Регуларна цена 280 евра, цена со попуст 195 евра за еден месец.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.10.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Француска Градинка-Француско Интернационално училиште

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаДопуштено за деца

  • Адреса: Никола Парапунов 19
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9153 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи