30% попуст на технички преглед со извадена полиса за АО

- 30%
преостанато време: 223 дена, 5:18:54
Добивате:
30% попуст на технички преглед со извадена полиса за АО во Кораб Ауто Контрол.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите

Споделете:
За компанија:
Мапа

Кораб Ауто Контрол

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.Србија 25
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 14:30
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи