30% попуст на технички преглед на возила во Мото Америт

- 30%
преостанато време: 177 дена, 5:31:02
Добивате:

30% попуст на технички преглед на возила

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 17.05.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

МотоАмерит технички преглед


 • Адреса: ул.1506, бр.22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9154 км


  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи