20% попуст на мебел од сите познати брендови во Монтенегро

-20%
remaining time: 39 days, 16:25:51
You get:

20% попуст на мебел од сите брендови во салоните на Монтенегро.: ARAN, MAXDIVANI, NEWFORM, CALIA ITALIA, CHATEAU D'AX, ALPA SALOTTI, TONIN CASA, BONTEMPI CASA, TONON, SEDIT, TOMASELLA, ALF, NOVAMOBILI, ULTRALUCE, MARCETTI, GRUPPO HOMES, TOMMY YOUNG, MILANI

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Montenegro

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedDelivery

  • Address : Anton Popov 1 (Ognjan Prica)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00
    Sat from 09:00 to 18:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи