20% попуст на мебел од сите познати брендови во Монтенегро

-20%
преостанато време: 4 дена, 5:39:00
Добивате:

20% попуст на мебел од сите брендови во салоните на Монтенегро.: ARAN, MAXDIVANI, NEWFORM, CALIA ITALIA, CHATEAU D'AX, ALPA SALOTTI, TONIN CASA, BONTEMPI CASA, TONON, SEDIT, TOMASELLA, ALF, NOVAMOBILI, ULTRALUCE, MARCETTI, GRUPPO HOMES, TOMMY YOUNG, MILANI

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Монтенегро

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Антон Попов 1 (Огњан Прица)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 18:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи