30% попуст на компјутерски курсеви и доживотно сертифицирање

- 30%
remaining time: 42 days, 18:49:45
You get:

30% попуст на компјутерски курсеви и доживотно сертифицирање и стекнување со меѓународно призната #ЕЦДЛ диплома низ целиот свет, која ќе ви биде од исклучителна помош при барање работа, студирање и сл.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Logos Plus

ParkingWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

  • Address : Aminta III 75 (Leninova)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 22:00

Log In to Golden Pages

Logged in users use services like discount coupons, contact businesses, list favorite places, comments, ratings ...

Username:Password:


New user? | Forgot password? | Cancel