30% попуст на гуми од брендовите VREDESTEIN и APOLLO

- 30%
преостанато време: 14 дена, 2:11:40
Добивате:

30% попуст на гуми од брендовите VREDESTEIN и APOLLO.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.11.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Европа Гуми

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Борис Трајковски 18 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9160 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 15:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи