25%попуст на обука за Автоген тренинг со биофидбек (техники за менаџирање на стрес,анксиозност и панични напади)

-25%
преостанато време: 12 дена, 5:35:14
Добивате:
25%попуст на обука за Автоген тренинг со биофидбек (техники за менаџирање на стрес,анксиозност и панични напади) Инфо: 078 263 078 as.anima2009@gmail.com
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
  • Количините се ограичени
  • Купонот може да се искористи од 01.05.2024
Споделете:
За компанија:
Мапа

АС Анима - психо велнес и советување


 • Адреса: Трајко Јовановски 52
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7402 км

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.pngЛогирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи