25% попуст на сите алати

- 25%
remaining time: 345 days, 12:18:48
You get:

25% попуст на сите алати.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Unior Macedonia

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Naroden Front 5 lok.7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи