25% на трпезариски маси и столици

- 25%
преостанато време: 67 дена, 18:46:30
Добивате:

25% на трпезариски маси и столици во салон Шмеки-Скопје

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 25.05.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Шмеки

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Благоја Стефковски 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 16:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи