20% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии

- 20%
koha e mbetur: 165 ditët, 7:59:13
Fitoni:
Со овој купон добивате 20% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии од кмпанијата Лукс керамика. Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 071/338131
Kushtet:
    Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Shpërndani:
Për kompaninë:
Mapa

Luks keramika

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00
Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj