20% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии

- 20%
remaining time: 345 days, 12:44:20
You get:

Со овој купон добивате 20% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии од кмпанијата Лукс керамика. Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 071/338131

Conditions:
  • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга
  • Или едноставна најава преку Facebook
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот
  • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата
  • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Lux Cearmica

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned


  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00
    Sat from 08:00 to 15:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи