5% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии

- 5%
remaining time: 229 days, 2:51:56
You get:
Со овој купон добивате 5% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии од компанијата Лукс керамика. Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 071/338131
Conditions:
  • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО
  • Преку вашиот профил на Златна Книга
  • Или едноставна најава преку Facebook
  • Задолжително преземете го купонот
  • Кликнете на копчето 'бесплатно преземи го купонот'
  • Купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса.
  • Купонот може да се искористи до 27.11.2021
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Lux Ceramica

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned


 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00
  Sat from 08:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554891946_07.jpg?t=true&w=300&h=300Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel