5% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии

- 5%
преостанато време: 35 дена, 22:12:43
Добивате:
Со овој купон добивате 5% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии од компанијата Лукс керамика. Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 071/338131
Услови:
  • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО
  • Преку вашиот профил на Златна Книга
  • Или едноставна најава преку Facebook
  • Задолжително преземете го купонот
  • Кликнете на копчето 'бесплатно преземи го купонот'
  • Купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса.
  • Купонот може да се искористи до 27.11.2021
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Лукс Керамика

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: ЈНА 30
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7861 км

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
  Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554891946_07.jpg?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи