20% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии

- 20%
remaining time: 36 days, 11:57:39
You get:

20% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Ceramica Imola-Asani Group

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned


  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00
    Sat from 08:00 to 15:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи