20% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии

- 20%
преостанато време: 43 дена, 18:43:20
Добивате:

20% попуст на сите производи: керамички плочки, опрема за бањи, санитарии.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Керамика Имола-Асани Груп

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ЈНА 30
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7861 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 15:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи