10% попуст на мобилни и фиксни ортодонтски апарати

- 10%
преостанато време: 65 дена, 18:57:14
Добивате:

Со приложување на овој купон добивате 10% попуст на мобилни и фиксни ортодонтски апарати.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Д-р Милошевиќ

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Владимир Комаров 18-а 1/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи