20% попуст на компјутерски курсеви и доживотно сертифицирање

- 20%
преостанато време: 66 дена, 10:28:15
Добивате:
20% попуст на компјутерски курсеви и доживотно сертифицирање и стекнување со меѓународно призната #ЕЦДЛ диплома низ целиот свет, која ќе ви биде од исклучителна помош при барање работа, студирање и сл.
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Логос Плус

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: Аминта III 75 (Ленинова)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи