20% попуст на хијалуроски филери

- 20%
преостанато време: 89 дена, 18:38:21
Добивате:

20% попуст на хијалуроски филери

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 24.05.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Симбел дент

Wi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Индустриска 3/3
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи