20% попуст на целиот асортиман

-20%
преостанато време: 69 дена, 7:13:42
Добивате:
20% попуст на целосниот асортиман на керамички, мермерни и гранитни плочки.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Генти Лукс Керамика

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска 209-а
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7402 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи