20% попуст на белење на заби, цена со попуст 7200 ден.

- 20%
преостанато време: 34 дена, 18:37:16
Добивате:

20% попуст на белење на заби. Редовната цена на белењето е 9000ден. цена со попуст 7200ден.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 31.03.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Комфорт Дентал

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаРаботиме со плави картони

  • Адреса: Димо Хаџи Димов 38 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 18:30

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи