20% попуст на агенциска провизија при изнајмување и купопродажба на недвижен имот

- 20%
remaining time: 345 days, 13:05:21
You get:

20% попуст на агенциска провизија при изнајмување и купопродажба на недвижен имот.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Novel Real Estate Agency

Public transport6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : bul.Partizanski Odredi 40-1/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00
    Sat from 10:00 to 15:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи