20% попуст на агенциска провизија при изнајмување и купопродажба на недвижен имот

- 20%
преостанато време: 65 дена, 18:37:27
Добивате:

20% попуст на агенциска провизија при изнајмување и купопродажба на недвижен имот.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Новел Недвижности


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 40-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи