20% попуст изработка на веб страна и профил на социјални мрежи

- 20%
преостанато време: 66 дена, 10:22:29
Добивате:
20% попуст изработка на веб страна и профил на социјални мрежи (facebook, twitter, Instagram, google+) со комплет услуга на сервисирање во период од 3 месеци. Редовна цена 500 евра, цена со попуст 400 евра.
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Некст степ дизајн

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов 22/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи