15% попуст на сервисни услуги во Комекс & Цо

- 15%
преостанато време: 97 дена, 16:47:46
Добивате:
15% попуст на сервисни услуги во Комекс & Цо.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Комекс & Цо

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: М.Бафтијари 86
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи