15% попуст на прозори, врати, гелендери, ролетни, комарници од pvc и алуминиум во врвен квалитет

- 15%
преостанато време: 210 дена, 14:35:39
Добивате:

15% попуст на прозори, врати, гелендери, ролетни, комарници од pvc и алуминиум во врвен квалитет

Услови:
 • Попустот не важи кога има тековни акции и попусти
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 17.05.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Ројал Пласт


 • Адреса: ТЦ Живко Брајковски лок.33
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км


  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи